Záchrana nemovitosti: Výkup nemovitostí & družstevních bytů

Záchrana nemovitosti: Výkup nemovitostí & družstevních bytů

Výkup nemovitosti či družstevního bytu je pro Vás nejrychlejší možnost, jak získat ihned peníze.

Nemusíte čekat na zástupce realitních kanceláří, kteří přijedou a nechají Vás ve většině případů podepsat exkluzivní smlouvy. Ty Vám rozhodně nezaručí rychlý prodej a není snadné se z nich jednoduše vyvázat. Pokud se dostanete do časové tísně, pak Vám obvykle realitka nabídne velmi nízkou částku (třeba i jen 50 % tržní hodnoty) a Vám nezbude nic jiného, než souhlasit s rychlým odkupem právě od realitní kanceláře. Takové jednání Vás u naší společnosti rozhodně nečeká. My v těchto případech nabízíme až 90 % z odhadu tržní ceny. Pochopitelně záleží na stavu prodávané nemovitosti (stav bytu, domu, stáří budovy, lokace, věcná břemena a jiné právní vady) a jejím umístění. Zkušenosti máme s oddlužením nemovitostí, výkupem bytů a domů v Praze, Brně, Pardubicích, Poděbradech, Znojmě, Jablonci nad Nisou, Olomouci, Ostravě, Liberci a dalších městech v ČR.

U družstevních bytů je zapotřebí zvážit i fakt, že se na jeho nákup nedají přímo použít prostředky z hypotečního úvěru. Proto je nutné si uvědomit, že samotný prodej tohoto typu nemovitosti může být ještě zdlouhavější a hrozí, že Vám způsobí další problémy v boji s časem. Přesto jsme připraveni daný případ vyřešit k Vaší spokojenosti.

Naší hlavní snahou je nabídnout Vám nejen peníze, ale též profesionální, rychlé a seriózní jednání. Veškeré služby spojené s jednotlivými případy řeší naši profesionální partneři (právníci, advokáti, soudní znalci, finanční specialisté).

9.9.2015